Sbor dobrovolných hasičů Horní Heřmanice - Novinky

-> Diskuze [7]
Vítejte na stránkách sboru dobrovolných hasičů Horních Heřmanic
-
Články které mizí po čase z hlávní strany se přesouvají do sekce Články - Archiv
-
Omlouváme se všem, kterým se občas nejde na naše stránky dostat, nebo se nejde přihlásit. Chyba není na naší straně, ale na serveru kde máme hosting. Poskytovatel má se serverem dlouhodobé problémy a nedaří se mu je moc řešit. Pokud se vám občas stránky zobrazují špatně, nebo vůbec, tak mějte strpení, oni zase naskočí, děkujeme...
-
Kde nás najdete na mapě!
-
Z důvodu stálého spamu zablokováno posílání všech vzkazů a komentářů neregistrovanými uživateli! - Registraci od teď schvaluje administrátor!
Dětský den 2016
!!! Dětský den !!!

Srdečně Vás zveme na dětský den, který se uskuteční dne 4.6.2016 od 13:30 hodin na hřisti v Horních Heřmanicích!!!

Ve 15:30 proběhne hasičská soutěž O pohár obce Horní Heřmanice

Říčky 2015
Dne 19.9.2015 se uskutečnila soutěž v Říčkách!!

V sobotu 19. září za krásného slunečného počasí heřmanští hasiči v poledne nakládali mašinu a ostatní věci potřebné na hasičský útok a chystali se na soutěž do Orlického Podhůří. Nemocní, ospalí, opět v nekompletní sestavě, ale posíleni o Radima Světlíka ze Štítů, jsme se chystali podat co nejlepší výkon. Nejprve jsme se jako družstvo zúčastnili štafety. Ta se skládala z tahání pneumatiky provazem, přenesení 40 kg kbelíku, jízdy na trakaři a zapojování proudnic do hydrantu. Poslední účastník poté musel běžet sprint přes celou trať a na konci vypít pivo, nejlépe na EX. Jelikož nejsme žádní „vejpitkové“ tak jsme si pivo na konci tratě vychutnávali, a tak jsme ztratili cenné vteřiny. Další disciplínou byl požární útok s neupravenou stříkačkou PS 12. Jelikož máme jen upravenou stříkačku PS 12, tak jsme na soutěž přijeli s PS 8 (s „kopřivákem“). Mašina nevypadá na pohled bůhvíjak, před samotnou soutěží někdy slyšíme i posměchy, ale pak jim většinou vytřeme zrak. A to se stalo i nyní! Na trati s překážkami jsme se umístili na 1. místě s časem 46 sekund. Bohužel pro nás se časy z obou disciplín sčítaly a my jsme skončili na nelichotivém předposledním místě z celkového počtu 8 družstev. Další perličkou na hasičské soutěži byla soutěž ŽELEZNÝ HASIČ. Z našeho týmu se nechal ukecat a přihlásil se David Šilar. Rozhodně neudělal ostudu. Z 10 soutěžících skončil na krásném 5. místě a jen pár sekund mu chybělo, aby byl na „bedně“. Touhle soutěží jsme nejspíše zakončili naši hasičskou sezónu. V prosinci na výroční schůzi shrneme letošní rok, přes zimu nabereme síly, vyladíme techniku a v roce 2016 s novým elánem a možná i novými členy budeme opět objíždět sousední i vzdálené hasičské soutěže a reprezentovat naši obec.

!!! Fotky zde !!!
!!! Výsledková listina Říčky zde !!!
Heroltice 2015
V sobotu 5.9.2015 se naše družstvo mužů zúčastnilo soutěže v Herolticích

Opět bez dvou členů, ale obohaceny o zkušenosti z minulé soutěže, jsme jeli 5. 9. tradičně na jednu
z posledních soutěží do Heroltic. Tentokrát s námi soutěžil Jan Faltus a vypůjčený člen z SDH Heroltice
Jaroslav Knápek. Soutěž byla opět dvoukolová s překážkami. Nejprve útok s nepřipravenou základnou
(hadice v kotoučích) a poté klasický útok, ale s překážkami. Po prvním kole bylo nekompromisně první
družstvo z Bušína, které mělo náskok na druhého 6 sekund, my jsme byli třetí se ztrátou 7 sekund.
Ostatní výsledky byly velmi vyrovnané a rozhodovaly setiny. Dosažené časy se sčítaly a druhé kolo bývá
nepředvídatelné. Ve druhém kole Bušín neprovedl úplně ideální útok a někteří naši konkurenti také
zaváhali. Šlo se na věc . . .Tentokrát jsme provedli téměř bezchybný výkon a vše podtrhl Jan Faltus svou „šipkou“ do okna (překážka). Čas Bušína jsme stáhli na pouhou 1
sekundu a nakonec skončili na krásném 2. místě. Konečně jsme mohli pokřtít nové dresy

Horní Studénky 2015
Dne 28.6.2015 se uskutečnila soutěž v Horních Studénkách!!

Naše družstvo mužů se poprvé zúčastnilo soutěže v Horních Studénkách. I přes velkou nepřízeň počasí se muži umístili na výborném 2.místě s časem 23:61 z celkového počtu 11 družstev

!!! Fotky zde !!!
!!! Výsledková listina Horní Studénky zde !!!
Jedlí a Písařov 2015
V sobotu 20.6.2015 se naše družstvo mužů zúčastnilo soutěže v Jedlí a v neděli 21.6.2015 soutěže v Písařově

Soutěž v Jedlí navštívilo naše družstvo po delší době. V silné konkurenci 14 družstev naši muži obsadili s časem 20:33 3.místo. V neděli jeli muži do Písařova kde se soutěžilo na 3B a přes překážky. Naše družstvo se umístilo na 2.místě z celkového počtu 13 družstev s časem 25:81 a v druhé části, kdy se běžel klasický útok bez překážek a soutěžilo se o flašku, skončili naši muži na 3.místě s časem 23:96

!!! Fotky Jedlí zde !!!
!!! Výsledková listina Jedlí zde !!!

!!! Fotky Písařov zde !!!
!!! Výsledková listina Písařov zde !!!
CHAT
NAJDETE NÁS NA
SPONZOŘI
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

Žádné zprávy.
Theme BorderLine by Harly353,882 návštěv